Get Adobe Flash player

Csodák délutánja!

A CSODA megtörtént! Közel 80 segítő tanítványunk vett részt az idén először megrendezett Csodák délutánja program szervezésében és lebonyolításában az elsőtől a nyolcadik évfolyamosokig. Büszke vagyok rájuk és az iskola munkatársaira, akik lehetővé tették, hogy megvalósuljon ez a rendezvény az első visszajelzések alapján nem kis sikerrel. Monor összes általános iskolájából és Monorierdőről érkeztek csütörtök délután a vendégek. Az iskola tantermeiben és tornatermében változatos programok várták az iskolánkba látogatókat. Ördöglakatok az „Ördögszobában”, „Játékok a síkon”, Táblás játékok a „Játékteremben”, érzékszerveink megismerése és becsapása az „Érzékek házában”, kémiai varázslatok a Mengyelejev teremben, „Fizika csodái” a tornateremben. A pénteki gyermeknapon mindezt a mi diákjaink is megtapasztalhatták tréfás akadályversennyel kiegészítve. A szervezésben kissé elfáradt tanárok, karbantartók és diákok egyöntetűen úgy éreztük, hogy MEGÉRTE! A KOSSUTH bebizonyította, hogy összefogással CSODÁK-ra képes!

 

Itt kell megemlíteni, hogy a rendezvény a Nemzetőr Általános Iskolával közös, a tőlük átvett jó gyakorlat keretein belül valósulhatott meg, amellyel iskolánk öt LEGO robotkészlettel és sok kísérleti eszközzel gazdagodott.

 

Már vannak új ötleteink, amelyekkel jövőre várjuk az érdeklődőket.

 

Képekért katt IDE

Eseménynaptár

Szeptember 2020
H K Sz Cs P Szo V
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4